HAKKIMIZDA
 
     Mevcut kolluk güçlerine yardım ve ihtiyaç duyulan, kurum, kuruluş ve kişilere, güvenlikleri konusunda yardım edebilmek için 1996 yılında kurulan; Panter Güvenlik ve Bilgi Araştırma Limitet Şirketi; güçlü yönetici ve deneyimli güvenlik personeli ile bugün; 5188 sayılı yasaya uygun olarak; fabrikadan konut sitelerine, alışveriş merkezlerinden toplu ulaşım ağlarına kadar birçok sektörde,  yüzlerce firma kuruluşun, güvenliğini sağlamaktadır…
     Müşteri memnuniyetini ilke edinen Panter Güvenlik, sunmuş olduğu hizmet kalitesini sürekli olarak arttırıcı metotlar ve projeler üretmektedir. TSE ve ISO Kalite belgelerine sahip olan Panter Güvenlik, tüm projelerinde ISO prosedürlerine göre uygulamalar yapmakta ve tercih edilmektedir.
İnsan Kaynakları


Reklam Filmimizi İzleyin...

Aynı zamanda, çağın gerekliliklerini de yerine getirerek tüm personelini sürekli eğitmektedir.

     Bünyesinde bulunan Avrasya Güvenlik Eğitim Merkezi’nde personeline; özel hukuk, kalabalık yönetimi, yakın koruma, GSC (güvenlik sistem ve cihazları), olay yeri ve koruma, sabotaj ihbar ve değerlendirme, temel ilkyardım, silah ve atış eğitimleri vermektedir.

     Güvenliğini sağlayacağı kurum, kuruluş ya da kişilere yönelik meydana gelebilecek herhangi bir olaya hazırlık için; görev alacak personelini kendi hazırlamış olduğu senaryolar ve daha önce benzeri mevcut olaylar ile eğiterek göreve başlatan Panter Güvenlik, her zaman müşterilerine kendilerinden istenilenin fazlasını vermeyi amaçlamıştır.

     Panter Güvenlik; guard güvenliği, elektronik güvenlik, danışmanlık ve risk analizlerinde her zaman en yakın yardımcınız olmaya hazırdır.

PANTER ‘ İN MÜŞTERİSİNE BAKIŞ AÇISI KAR AMAÇLI DEĞİL ÇÖZÜM AMAÇLIDIR.

>> Kalite Politikamızı Görebilmek İçin Tıklayınız...